III. gyertyagyújtás2020. december 13. 17.30. Szent Ignác Bencés templom

"Szereti az Úr azokat, akik gyűlölik a rosszat, megőrzi szentjei lelkét,
s megmenti őket a gonoszok kezétől.
Fényesség kél az igaz emberre, a tisztaszívűeket öröm tölti el.
Vigadjatok az Úrban, igazak, szent nevére áldást mondjatok!
96. (97.) zsoltár, 10–12"